جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

میرزاده نماینده گرمی : کم کاری های ۳۸ ساله را افشاء می کنم

  آزادلو نوشت : نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در نشست مقامات استانی در بخش موران گفت: اگر تا پایان سال جاری دستگاه های اجرایی استانی و کشوری گامی برای رفع محرومیت از این شهرستان برندارند، کمک کاری های ۳۸ ساله را افشا می کنم.
  به گزارش آزادلو سیدحمایت میرزاده از تدوین نامه به مقام معظم رهبری در رابطه با عمق محرومیت منطقه خبر داد و اظهار کرد: دستگاه های اجرائی همچون سپاه سازندگی که خالصانه و بدون ریا در خدمت به مردم در مناطق محروم تلاش می کنند، وارد میدان عمل شوند.
  وی خواستار استقرار نمایندگی های ادارات در بخش موران شد و تصریح کرد: نیروهای جذب شده در پست های سازمانی جهاد کشاورزی علی رغم استخدام برای مرکز بخش موران، در سایر مناطق استفاده می شوند که لازم است هرچه سریعتر به نمایندگی این اداره بازگردانده شوند
  نماینده مردم گرمی در مجلس از قول مساعد مدیر کل راه وشهرسازی استان برای مرمت راه های ارتباطی بین بخش های تابعه شهرستان خبر داد و افزود: از فرماندار خواستیم خروجی جلسه شورای اداری بخش موران و وعده های داده شده نهایتا تا یک ماه آینده پیگیری و به نتیجه رسانده شود.
  میرزاده گفت: با توجه به شرایط مساعد تبدیل شدن مرکز بخش موران به شهر، از فرمانداری می خواهم نسبت به انتخاب نام مناسب که حساسیت خاصی برای ۳ روستای هموار مرکز بخش نداشته باشد، اقدام کند.

  آب شرب و راه ارتباطی، بزرگترین خواسته اهالی

  فرماندار گرمی مغان نیز در این جلسه گفت: اگر در تأمین امکانات بخش موران جهادگونه و بسیجی وار حرکت نکنیم، به پیشرفت و توسعه مطلوب دست نخواهیم یافت.
  به گزارش آزادلو میرعلی رحیمی زاد آب شرب و راه ارتباطی را بزرگترین خواسته بحق اهالی برشمرد و اظهار کرد: عملیات اجرائی مجتمع آب شرب موران علی رغم پیگیری های صورت گرفته، به کندی پیش می رود و انتظار می رود آبفار به این مهم توجه ویژه ای داشته باشد.
  وی با بیان اینکه ۱۵ روستای بخش موران راه ارتباطی مناسب برای تردد ندارند، تصریح کرد: مرکز بخش موران در بن بست قرار دارد و تنها راه نجات آن بهره برداری از راه روستای داش دیبی بخش مرکزی به روستای اوماسلان بخش موران است.
  رئیس شورای برنامه ریزی شهرستان گرمی بیان کرد: علاوه بر ضعف پوشش آنتن دهی موبایل در روستاهای واقع در نوار مرزی بخش موران، بیشتر روستاهای این بخش از دریافت شبکه های دیجیتال ایران محروم هستند و با توجه به شرایط حساس مرزی این مهم باید تقویت شود.


  این مطلب تا کنون 52 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 31 شهريور 1395
  منبع
  برچسب ها : موران ,گرمی ,روستای ,مرکز ,ارتباطی ,توجه ,بزرگترین خواسته ,گزارش آزادلو ,مردم گرمی ,
  میرزاده نماینده گرمی : کم کاری های ۳۸ ساله را افشاء می کنم

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر